35+ mẫu bó hoa chúc mừng ĐẸP – ĐỘC nhất theo từng loại hoa | Flowerfarm.vn

Buqetë urimesh është një zgjedhje perfekte në vend të urimeve më domethënëse për të dashurit tuaj. Lulet përshëndetëse grumbullohen në mënyra të ndryshme, mund të jetë vetëm një lloj luleje, por mund të përzihet edhe nga shumë lloje. Nëse nuk dini cilën buqetë të zgjidhni për raste të veçanta, mund t’i referoheni mostrave të mëposhtme të 35+ të urimeve.

1. Buqetë me lule urimesh për çdo rast të veçantë

1.1. Gëzuar 8 Marsin

8 Marsi është një ditë e veçantë e vitit që ka për qëllim nderimin e grave. Gjysma e bukur e botës me siguri do të jetë e lumtur të marrë një buqetë me lule nga i dashuri i saj.

Në mënyrë që çdo buqetë të sjellë kuptimin më të veçantë, zgjedhja e modelit të duhur të buqetës për çdo objekt është jashtëzakonisht e rëndësishme. Sepse kuptimi i dhurimit të luleve të verdha në 8 Mars për nënën, gruan, dashnoren dhe mësuesin është i ndryshëm. Këtu janë disa buqeta me lule uruese për 8 Marsin për çdo audiencë të ndryshme.

Trëndafila të verdhë për nënën

Trëndafila të verdhë me përparësi për nënat.

Trëndafilat e verdhë janë gjithmonë zgjedhja e preferuar kur blini lule për nënën për shkak të kuptimit solemn që qëndron pas tyre. Ngjyra e butë e luleve është jashtëzakonisht e përshtatshme që ju t’i dërgoni falënderimet më të sinqerta nënës suaj.

lule e bukur e zambakut rozë

Buqetë shumëngjyrëshe me zambakë urimi.

Nëse trëndafilat nuk ju kënaqin, këta zambakë rozë të mrekullueshëm mund t’i shprehin dashurinë tuaj partnerit në emrin tuaj. Ngjyra e xhamit kombinohet me lule të tjera për të krijuar një buqetë unike.

lule për të uruar mikun tim më të mirë

Lule urimi për një mik personal.

Buqetë me lule për shoqen e saj më të mirë me ngjyrë portokalli dhe letër ambalazhi të bardhë duke nxjerrë në pah personalitetin e buqetës.

Trëndafili ekuadorian

Trëndafila mbresëlënës ekuadorian të mbështjellë me letër të gjelbër.

Trëndafila super të bukur ekuadorian për zonjat që pëlqejnë ngjyrat e buta dhe elegante, ky është gjithashtu një nga buqetat e zgjedhura nga zotërinjtë për t’i blerë të dashurit të tyre më shumë me rastin e 8 Marsit.

1.2. Gëzuar ditëlindjen

Kur bëhet fjalë për dhënien e dhuratave për ditëlindje, përveç ëmbëlsirave dhe urimeve të ëmbla, si mund të injoroni dhuratën e një buqete me lule të freskëta. Nëse ditëlindja e të dashurit tuaj po afron dhe ju ende nuk keni zgjedhur një buqetë të kënaqshme, provoni sugjerimet e mëposhtme:
Gëzuar ditëlindjen mami

Dita e Nënës është një rast i shkëlqyeshëm për të shprehur dashurinë, përveç dhuratave domethënëse, përgatiteni me lule të bukura të freskëta.

Gëzuar ditëlindjen lule për mamin

Buqetë me lule për ditëlindjen e nënës.

Trëndafilat e verdhë kombinohen në mënyrë harmonike me lulet e vogla për të krijuar shumë energji pozitive dhe kjo është edhe ngjyra e trëndafilave e zgjedhur si dhurata më e njohur për ditëlindjen e nënës.

Luledielli të verdhë të mbështjellë me letër të zezë

Buqetë me luledielli e kombinuar me lulebore mbresëlënëse.

Nëse dëshironi të lini përkohësisht trëndafilat e njohur, luledielli i kombinuar me lulebore dhe të mbarë nuk është një zgjedhje e keqe për një festë të veçantë të nënës.

Gëzuar ditëlindjen babi

Duke pasur një dhuratë për ditëlindjen për mamin, si mund të harroni babin, Hoa Online 24/7 gjithashtu nuk harron t’ju dërgojë buqeta të bukura me lule për babin.

Buqetë me lule për ditëlindjen e babait

Buqetë me lule për të festuar ditëlindjen e babait.

Luledielli, bing bongs dhe yjet e verdha janë sugjerime të mira për ju për shkak të ndjenjës fshatare dhe ngjyrave natyrale janë shumë tërheqëse.

Buqetë luledielli përzierje wicky

Buqeta e lulediellit kombinon ligësinë dhe balerinën.

Më pas është luledielli, por këtë herë ai kombinohet me yll të lig, balerin, vjollcë për të sjellë një tërësi të fortë dhe jashtëzakonisht harmonike për të bërë lule për babin.
Gëzuar ditëlindjen i dashuri

Kush tha që djemtë nuk i pëlqejnë lulet, nëse zgjidhni buqetën e duhur për të shprehur plotësisht personalitetin e të dashurit tuaj, ai padyshim nuk do të refuzojë kur ta shohë.

Dhuratë për ditëlindjen e të dashurit

Buqetë me lule për të festuar ditëlindjen e të dashurit tuaj.

Trëndafilat dhe hydrangeas janë kulmi kryesor pranë luleve të tjera që shprehin plotësisht thjeshtësinë dhe bukurinë.

Luledielli përziejnë monedha

Gëzuar ditëlindjen bujare i dashuri i shquar.

Për një djalë që i pëlqejnë ngjyrat e spikatura, kombinimi i monedhave ari dhe të kuqe në të njëjtën buqetë është një nismë në rastin e blerjes së luleve për ditëlindjen e të dashurit të tij.
Gëzuar ditëlindjen e dashura

Dhënia e dhuratave për ditëlindje për të dashurën tuaj është padyshim e domosdoshme për qirinj dhe lule.

përzierje rozë bebe

Një buqetë me lule për të uruar të dashurën tuaj patjetër do t’i pëlqejë.

Trëndafil romantik

Buqetë me trëndafila për një të dashur unike.

Ijet për të dashurat

Buqetë me lule urimi për ditëlindjen e të dashurës.

Trëndafilat e kombinuar me shqopën lejla meritojnë 10 pikë romantike dhe e bëjnë atë t’ju dashurojë edhe më shumë.

Gëzuar ditëlindjen mësuese

Dhënia e luleve mësuesve në ditëlindje të rëndësishme konsiderohet si një mënyrë për të shprehur mirënjohjen për mirësinë e mësimdhënies gjatë kohës së kaluar. Këtu janë disa sugjerime për buqetat e urimit që mund t’i blini si dhuratë.

Buqetë me lule për të uruar ditëlindjen e mësuesit

Buqetë rozë e përzier me karafila për mësuesit.

Trëndafilat, karafilat dhe surrat e ujkut kur kombinohen krijojnë një buqetë të bukur dhe të gjallë.

Buqetë rozë e përzier me surrat qeni

Urime mësueses së çuditshme.

Nëse mësuesja është mashkull, kjo buqetë është jashtëzakonisht e përshtatshme sepse nuk është shumë femërore me trëndafila dhe surrat ujku.

1.3. Urimet e hapjes

Zgjedhja e duhur e luleve të hapjes për ditë të tilla si ceremonia e themelimit, ekspozita, hapja e dyqaneve, themelimi i kompanisë …. është jashtëzakonisht e rëndësishme. Këtu janë disa buqeta të bukura me lule që mund t’i konsideroni dhe zgjidhni t’i blini.

Lule për të uruar hapjen

Buqeta e urimit për hapjen madhështore përzieni 5 lloje lulesh.

Buqeta është një kombinim i shumë luleve të ndryshme për të krijuar një tërësi harmonike, duke përfshirë Trëndafilin, Feçkën e Ujkut, Karafilin, Bing Bong, Hydrangea, Gjethin e Argjendtë të Rrumbullakët dhe lule të tjera.

Buqetë me luledielli të mbështjellë me letër të bardhë

Buqetë luksoze urimesh.

Luledielli kombinohet me hydrangeas dhe Calimero për të formuar një buqetë të bukur, veçanërisht të përshtatshme për dhuratat e hapjes madhështore me kuptimin e lutjes për fat të mirë për marrësin.

Buqetë luledielli e përzier me ngjyrë rozë

Buqetë me lule për të festuar fillimin e ditës.

Një tjetër kombinim i lulediellit të verdhë dhe trëndafilave të butë pastel, kjo buqetë është bërë posaçërisht për të festuar novacionin.

1.4. Buqetë urimesh për promovim

Si të zgjidhni një buqetë lulesh, ngjyrë dhe dizajn për të festuar një promovim është një pyetje që shumë njerëz bëjnë. Këtu janë disa sugjerime për të dërguar lule për t’ju uruar për promovimin tuaj, për t’ju ndihmuar të shprehni qëllimet tuaja më të mira.

Lule për të uruar promovimin

Buqeta e urimit është e butë, por jashtëzakonisht luksoze.

Roza dhe jeshile, dy ngjyra në dukje pa lidhje, kur kombinohen në të njëjtën buqetë, krijojnë harmoni dhe janë jashtëzakonisht të bukura.

Buqetë urimesh të reja dhe elegante

Buqetë urimesh e freskët dhe bie në sy.

Nëse marrësi është tipi i personit që pëlqen një shumëllojshmëri lulesh dhe stili, kjo buqetë është e përsosur sepse është një kombinim krijues i shumë luleve të ndryshme dhe gjetheve shoqëruese.

1.5. Gëzuar ngrohjen e re të shtëpisë

Ngrohja e shtëpisë është një rast i lumtur për të treguar se pronari i shtëpisë sapo ka arritur diçka të rëndësishme në jetë dhe do të thotë shumë për të. Dhënia e luleve në raste si këto është absolutisht gjëja e duhur për të bërë. Pra, a keni zgjedhur ende një buqetë urimi? Nëse jo, provoni disa sugjerime më poshtë të Hoa Online 24/7.

Buqetë e re me lule në shtëpi

Buqetë me lule për të uruar shtëpinë e re të jashtëzakonshme.

Ndërtimi i një shtëpie është argëtuese, ndaj pse të mos e provoni dhe të mendoni për ngjyrat e mrekullueshme që tregojnë vitalitet të fortë si trëndafilat e kuq, karafilat dhe luleboret.

1.6. Buqetë me urime diplomimi

Gjatë ceremonisë së diplomimit, buqetat me lule shfaqen pothuajse kudo, duke dëshmuar fuqinë e tyre për të sjellë fat dhe janë një dhuratë pothuajse e domosdoshme.

Lulet e diplomimit

Një buqetë me luledielli të përzier me margarita të vogla për diplomim.

Luledielli të kombinuara me Calimiro janë gjithashtu dizajne me lule që përdoren në raste të veçanta si diplomimet.

Lule për diplomim

Një buqetë e madhe me luledielli përfaqëson një dëshirë të suksesshme për një fillim të ri.

Nëse ia jepni këtë buqetë një personi të rëndësishëm në ditën tuaj të diplomimit, jam i sigurt se kjo do të jetë buqeta më e shquar sepse është një kombinim i shumë luleve të ndryshme të bukura.

2. Buqeta urimi unike për çdo lloj

2.1. Buqeta unike me trëndafila urimi

Trëndafilat konsiderohen si lule të të gjitha llojeve sepse janë të lehtë për t’u kombinuar, të bukur dhe të lehtë për t’u blerë në shumë vende për rastet e mësipërme të rëndësishme. Bashkohuni me Hoa Online 24/7 për të parë buqetat më të bukura me trëndafila për të uruar.

Urime trëndafila

Buqeta të mëdha me trëndafila zakonisht u jepen të dashurave.

Trëndafilat ekuadorian dhe trëndafilat Dalat kombinohen për të krijuar një ngjyrë rozë të butë, por tërheqëse.

Buqetë me trëndafila të verdhë

Buqetë e bukur me trëndafila të verdhë.

Trëndafilat e verdhë krijojnë mijëra pasione, pse po hezitoni ende pa zgjedhur menjëherë këtë buqetë të mrekullueshme me trëndafila?

Trëndafil romantik

Trëndafili i thjeshtë në qendër dhe lulet e jashtme të ftohta jeshile që theksojnë lulet brenda janë më se të mjaftueshme për një rast të veçantë.

2.2. Buqetë me orkide për të uruar rrugën

Sugjerimet për buqetat e orkideve më poshtë janë për ata që i duan lulet e veçanta dhe që janë paksa të largët.

Orkide të verdha

Orkideja e verdhë e gjallë Mokara është padyshim një buqetë e përshtatshme veçanërisht për raste të lumtura.

Orkide vjollce

Një orkide e vogël vjollce ëndërrimtare për këdo që është adhurues besnik i kësaj ngjyre romantike.

Orkide e kuqe

Lan Mokara dhe trëndafilat e kuq mendojnë se nuk janë të përshtatshëm, por janë jashtëzakonisht të përshtatshëm.

2.3. Luledielli ka një kuptim pozitiv

Kur bëhet fjalë për rastet e urimit, nuk mund të injorojmë luledielli – një lule urimi që mbart një kuptim pozitiv dhe energji të tejmbushur.

Luledielli të mbështjellë me letër të zezë

Një rast i mrekullueshëm për të uruar njëri-tjetrin nuk mund të jetë i plotë pa ngjyrat e gjalla të lulediellit.

Disa luledielli të thjeshta të kombinuara me shqopë dhe të mbarë e bëjnë këtë buqetë edhe më të veçantë.

Buqeta kryesore me luledielli

7 luledielli dhe lule të bardha bebe shprehin dashurinë dhe urojnë të dashurin për ditëlindjen.

2.4. Lule romantike për fëmijë për të uruar

Duke injoruar lulet e zakonshme, ja një buqetë unike urimi për bebe për ata që duan të jenë ndryshe dhe të bien më shumë në sy.

lule bebe

Buqetë e bardhë e pastër për fëmijë.

Buqeta e bebes ka një trëndafil në mes

Pika kryesore e buqetës së bebeve është një trëndafil ekuadori në mes.

Buqetë për bebe ngjyrë vjollce

Buqeta e madhe e bebeve i mahnit vajzat.

Baby 3 ngjyra

Lule Online 24/7 për ju buqetë shumëngjyrëshe për bebe.

2.5. Zambakë urimi formal

Ngjyra e bukur e zambakut është gjithashtu zgjedhja e shumë shkollave kur blejnë buqeta urimi. Ju mund të konsideroni të zgjidhni një nga stilet e mëposhtme.

urime kupa e artë

Një buqetë me gota të klasit të lartë, mjaft luksoze për t’ua dhuruar të njohurve me rastin e hapjes së dyqanit.

2.6. Buqetë urimesh e përzier me shumë lloje

Lulet Mix lindin për ata që nuk e pëlqejnë ngjyrën monotone të një lloji luleje por preferojnë përzierjen e shumë llojeve. Këtu janë disa buqeta lulesh super të bukura të përziera me 5 lloje nga Hoa Online 24/7.

Përzieni lule të shumë llojeve

Buqeta përzien afro 10 lule shumë të bukura.

Buqetë shumëngjyrëshe me më shumë se 10 lloje lulesh

Buqetë e përzier me trëndafila, Calimiro, hydrangea, Bing Bong, luledielli dhe narcis.

3. Shumë shërbime tërheqëse kur blini lule në Hoa Online 247

Më sipër janë sugjerimet për blerjen e buqetave me lule për të uruar të afërmit, miqtë dhe të dashuruarit në raste të veçanta që nga ditëlindjet, deri te ndërtimi i një shtëpie të re apo hapja. Shpresoj se këto sugjerime mund t’ju ndihmojnë të zgjidhni një produkt më të mirë. Nga sot, ju mund të porositni lule online 24/7 për shumë arsye:

  • Dorëzimi i luleve në të njëjtën ditë ose data e dorëzimit opsional: Thjesht caktoni një takim dhe ne ndjekim shpejt çdo kërkesë për dorëzim të klientit.
  • Buqeta e urimit bëhet sipas preferencave të klientit: Në varësi të preferencave të klientit dhe çmimit, ne ofrojmë këshilla të përshtatshme për ju që të zgjidhni.
  • Shërbimi i luleve: Nuk ka nevojë të shkoni larg, thjesht telefononi linjën tonë telefonike, Hoa Online 24/7 është gjithmonë gati për të porositur dhe dërguar në emrin tuaj.
  • Ofroni 2 tarifa për paketë: Për t’i ndihmuar klientët të zgjedhin dhe të marrin me lehtësi vendime, mbështetja Hoa Online 24/7 ofron 2 çmime për çdo grup për të kënaqur nevojat e klientëve.
  • Shkëmbeni lule brenda ditës: Nëse ka ndonjë problem në lidhje me cilësinë e luleve ose llojin e gabuar të luleve, ju lutemi na kërkoni t’i marrim ato dhe t’i shkëmbejmë me një lule të re.

Ju mund të lidheni me Hoa Online 24/7 në mënyrat e mëposhtme për këshilla dhe për të porositur shpejt një buqetë urimi:

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Call Now