Mẫu xe hoa cưới đẹp và sang trọng cho ngày cưới | Flowerfarm.vn

MAKINA DASME, Fresh Flowers – Fresh Flowers 360 është e specializuar në ofrimin e modeleve WEDDING BRIDGE CAR me dizajne delikate për të ndihmuar në nxjerrjen në pah të bukurisë rrezatuese të nuses dhe dhëndrit në ditën e dasmës. Ju lutemi kontaktoni menjëherë Hoa Tuoi 360 për të zgjedhur për vete MAKINËN E DASËMËS më të bukur për ditën tuaj të madhe, Fresh Flower 360 do të krijojë modele unike lulesh për ta bërë dasmën më solemne. Ju lutemi besoni shërbimin e ofrimit të MAKINËS DASME në Hoa Tuoi 360

Tabela e përmbajtjes

Çfarë ka të re në modelin e makinës së dasmës 2019?

Një makinë unike e dasmës për këtë vit me një dekorim të ri të makinës së nusërisë do t’i ndihmojë çiftet të lënë një përshtypje të fortë te të afërmit e tyre dhe njerëzit në të dy anët e rrugës gjatë pritjes së dasmës. Veçanërisht në vitin 2019, makina me lule është e dekoruar me përpikëri, kreativitet dhe nxjerr një pamje moderne.

Në këtë vit, modele elegante të makinave të dasmës me tonalitete të buta lulesh marrin fronin në vend të estetikës dhe mungesës së estetikës së viteve të kaluara. Modelet e makinave të dasmës 2019 do të jenë një tufë lulesh me lidhjen e shumë luleve të ndryshme të renditura në mes të kapakut të përparmë të makinës, më pas një lule lëndore do të shpërndahet duke u shtrirë, duke mbuluar të gjithë pjesën. Përpara makinës, në pjesën e trupit me shumëzues janë dyert dhe pjesa e pasme e makinës gjithashtu ka një tufë lulesh…

Krahas luleve, makina e dasmës 2019 vjen edhe me aksesorë si p.sh. një dërrasë për dasma të lumtur ose thënie të bukura në ceremoninë e dasmës që do të ngjiten në kapuç, ose një palë arusha pelushi, një palë mjellma…

Karrocë me lule e mbuluar me lule të freskëta

Modeli më i nxehtë i makinës së dasmës 2019

Modeli më i nxehtë i makinës së dasmës 2019

Modeli më i nxehtë unik dhe mbresëlënës i makinës së dasmës në 2019

Stilet më të njohura të dekorimit të makinave të dasmave sot

1. Zbukuroni makinën me lule për dasmën 2019 në stilin e mbulimit të gjithë makinës me lule

Kjo është Modeli i dekorimit të makinës së nusërisë bëri përshtypje të fortë te të ftuarit, duke lënë gjurmë të pashlyeshme për të afërmit e tyre.

Për të hartuar këtë stil të dekorimit të luleve të dasmës kërkon një sasi të madhe lulesh, kështu që çmimi i makinës së dasmës Kjo është paksa e lartë. Kur dekoroni këtë makinë me lule, duhet të krijoni një tufë lulesh të madhe dhe të sofistikuar të bërë nga një ose më shumë lule për ta vendosur në mes të kapakut të përparmë të makinës, në mënyrë që lulet të mbulojnë pjesën më të madhe të kapakut! Edhe pjesa e pasme e makinës ka nevojë për një sasi të madhe lulesh për t’u grumbulluar dhe mbuluar ¾ e pjesës së pasme të makinës. Mos harroni të vendosni harqe dhe lule në të dy anët e derës së makinës.

Modeli i makinës së dasmës Me një makinë lulesh të mbushur me lule të freskëta nga përpara në mbrapa, kjo padyshim do të bëjë përshtypjen më të fortë dhe çdo rrugë nëpër të cilën kalon procesioni do të tërheqë vëmendjen e shumë njerëzve. Dhe sigurisht, fotografia e Makina më e bukur e dasmës Ky do të jetë përgjithmonë një kujtim i paharrueshëm në zemrat e nuses dhe dhëndrit për të kujtuar këtë ditë të madhe.

Stili i makinës së dasmës 2019, i mbuluar me lule nga koka te bishti, bën një përshtypje të fortë

Stili i makinës së dasmës 2019, i mbuluar me lule nga koka te bishti, bën një përshtypje të fortë

2. Dekoroni makinën e dasmës 2019 me tufa të vogla të bukura lulesh

Në kundërshtim me stilin dekorim makine lule dasme Më sipër, ky dekorim i thjeshtë është edhe modeli që zgjedhin shumë njerëz. Për shkak të thjeshtësisë, kursimeve të kostos, por gjithsesi e bukur dhe domethënëse në këtë ditë të shenjtë dasme. Për më tepër, për nuset dhe dhëndrrat që preferojnë një mënyrë jetese të thjeshtë dhe të lehtë, ky është dekorimi perfekt.

Për të dekoruar modelin e makinës lule makine dasme Në këtë rast, duhet të zgjidhni lule të vogla dhe të bukura si lule bebe, lule shqope, margarita, trëndafila, orkide mokara, lule salem, fole zogjsh… për t’i kombinuar së bashku. Edhe pse është vetëm një tufë e vogël lulesh në një cep të kapuçit, ajo ende kullon një lehtësi, thjeshtësi dhe sofistikim, mjaftueshëm për të shprehur dashuri të madhe.

Stili më i thjeshtë i makinës së dasmës 2019

Dekoroni makinën e dasmës me tufa të vogla të bukura lulesh në kapuç

3. Zbukuroni makinën me lule dhe aksesorë të lezetshëm

Përveç luleve dhe gjetheve, dita e dasmës nuk do të jetë e plotë pa aksesorë që konsiderohen si simbol i lidhjes zemër me zemër, dashuri intensive si imazhi i dy zemrave të dashuruara, një palë arusha pelushi, një statujë nusja dhe nusja dhe dhëndri.dhëndri… Për ta bërë makinën e dasmës më kuptimplotë dhe mbresëlënëse, duhet të kombinoni lule të freskëta dhe aksesorë.

Për të dizajnuar stil makinë dasme Kjo kërkon përdorimin e luleve dhe gjetheve të freskëta të grumbulluara përpara kapuçit. Dhe në atë grup lulesh shtoni dekorime si kukulla nusesh dhe dhëndëri, mini foto dasmash, arusha pelushi qesharak ose tullumbace… Këta aksesorë zakonisht gjenden lehtësisht dhe ju ndihmojnë të krijoni një theks. më tërheqës.

Stili i makinës me lule dasme i kombinuar me një arush pelushi shumë të lezetshëm dhe të bukur

Stili i makinës së dasmës i kombinuar me një arush pelushi shumë të lezetshëm dhe të bukur

4. Makinë dasme me tufa lulesh që përmbajnë inicialet e çiftit

Këtë vit 2019, makinë me lule të bukura me këtë stil shkurtimi të zgjedhur nga shumë nuse dhe dhëndër. Konkretisht, kjo lloj makine dasme, lule të së njëjtës ngjyrë dhe lloji do të dizajnohen në modele të bukura si zemra, rrathë… dhe lule të alternuara me ngjyra të ndryshme për të krijuar shkurtesa. Ky është një stil unik i luleve të dasmës, i përshtatshëm për nuset dhe dhëndrrat me një mënyrë jetese përçarëse.

Makinë dasme me inicialet e çiftit

Makinë dasme me inicialet e çiftit

Makina me e bukur e dasmes per ngjyra te ndryshme makinash

1. Makinë e kuqe e dasmës

Nëse keni një makinë të kuqe dhe dëshironi që makina të marrë nusen në ditën e saj të veçantë, sepse asaj i pëlqejnë makinat e kuqe. Pra, cila është mënyra më e mirë për të dekoruar një makinë të kuqe me lule dhe si ta dekoroni atë? Makina e zakonshme e dasmës me ngjyrë të kuqe që çiftet e duan gjithmonë është për të treguar një dashuri gjithmonë intensive dhe të fortë, përveç dekorimit me lule të bardha ose të verdha për të nxjerrë në pah makinën. Ju duhet të përdorni kortezhin mbresëlënës të luleshtrydheve të kuqe të kombinuara me lule të freskëta dhe luksoze

Disa foto të makinës së kuqe të dasmës

Makina e dasmës është e kuqe e ndezur, e shkëlqyeshme

Makina e dasmës është e kuqe e ndezur, e shkëlqyeshme

Makinë e dasmës e kuqe unike dhe e shkëlqyer

Makinë e dasmës e kuqe unike dhe e shkëlqyer

2. Makinë e bardhë e dasmës

Makina e bardhë e dasmës përfaqëson luksin dhe modernitetin me një kombinim të luleve të bukura me ngjyrën e kuqe të trëndafilit dhe të verdhën e karafilave apo gerberave për të krijuar sa më shumë pikë për makinën. Ose si të dekoroni me lule dhe disa aksesorë të bukur. Disa nga aksesorët më të njohur për çiftet sot janë kukullat e nuses dhe dhëndrit, mini fotot e dasmave, arushat pelushi të bukur, tullumbace etj., të cilat janë mbresëlënëse dhe plot ngjyra.

Përveç kësaj, nëse zgjidhni një makinë të bardhë me një dekorim në formë zemre që do të ndihmojë makinën tuaj të dasmës të dalë gjithmonë në pah në kolonën për të marrë nusen, ngjyra e bardhë e makinës së dasmës krijon gjithmonë elegancë, por nuk e humb luksin e makina dhe tregon gjithashtu personalitetin e ri dhe dinamik të dhëndrit.

Makinë e dasmës së bardhë luksoze dhe rinore

Makinë e dasmës së bardhë luksoze dhe rinore

Makina e bardhë e dasmës është më luksoze dhe dinamike

Makina e bardhë e dasmës është më luksoze dhe dinamike

3. Makinë e zezë e dasmës

Nëse dëshironi një makinë martese luksoze, por jo shumë të dukshme. E bukur por jo shumë e ndezur. Ju jeni një person i pjekur dhe i suksesshëm. Këshilla jonë është që ju duhet të zgjidhni një makinë dasme të zezë. Makina e zezë e dasmës nuk të bie në sy në pamje të parë, por sa më shumë e shikon, aq më e bukur bëhet. Makina e zezë e dasmës tregon gjithmonë personalitetin e dhëndrit si një person i pjekur, i qetë, por i thellë. E zeza është gjithashtu ngjyra më themelore nga të gjitha ngjyrat e makinave.

Makinë e dasmës luksoze dhe e bukur e zezë

Makinë e dasmës luksoze dhe e bukur e zezë

Modeli i bukur dhe luksoz i makinës së dasmës për ditën e dasmës

Modeli i bukur dhe luksoz i makinës së dasmës për ditën e dasmës

Makina e zezë e dasmës është jo vetëm e bukur, por edhe luksoze

Makina e zezë e dasmës është jo vetëm e bukur, por edhe luksoze

Modele te bukura dhe luksoze me lule makinash dasme per diten e dasmes

1.Lule makine dasme ne forme zemre

Lulet e veturës së dasmës në formë zemre janë më të pëlqyera nga çiftet, thjesht bien në sy për ditën e kortezhit me këtë dekorim makine nusërie të përshtatshme për çiftet që pëlqejnë thjeshtësinë dhe lehtësinë. Planifikuesi i dasmave do të zgjedhë modele të vogla por delikate me lule.

Lule të bukura dhe mbresëlënëse makinash dasme në formë zemre

Lule të bukura dhe mbresëlënëse makinash dasme në formë zemre

Lule te bukura dhe luksoze makine dasme ne forme zemre

Lule te bukura dhe luksoze makine dasme ne forme zemre

2. Makinë dasme me orkide

Makina me lule dasme orkide permban shume kuptime, orkide perfshijne te gjitha ngjyrat dhe kuptime te ndryshme si orkide e bardha, orkide vjollce jane te dashura nga shume njerez dhe jane te pershtatshme per preferencat e ciftit. Zakonisht orkidet e bardha janë të përshtatshme për makinat e bardha të dasmave dhe makinat e zeza të dasmave.

Makina e dasmës me orkide të bardhë përmban shumë kuptime

Makina e dasmës me orkide të bardhë përmban shumë kuptime

Makina e dasmës me orkide vjollce besnike përmban shumë kuptime

Makina e dasmës me orkide vjollce besnike përmban shumë kuptime

3. Makinë e dasmës me trëndafil

Kur bëhet fjalë për trëndafilat, të gjithë e dinë se ajo është perëndeshë e luleve, ndaj nuk është çudi që trëndafilat të jenë të pranishëm në makinën e dasmës. Me një bukuri të jashtëzakonshme dhe aromë të butë, joshëse, trëndafili njihet si zoti i luleve që simbolizojnë dashurinë, bukurinë, luftën dhe politikën. Jo vetëm që lulja simbolizon dashurinë është e njohur për shumicën e njerëzve në botë, trëndafili është gjithashtu një lule e ëmbël dhe pasionante, dashuria e së cilës ka depërtuar në çdo petal, stamen dhe madje edhe një aromë të butë, edhe pse ato i jepen njëri-tjetrit në çdo rast. , trëndafilat kanë ende kuptim miqësore me pasion.

Makina e dasmës me trëndafil është një simbol i dashurisë intensive

Makina e dasmës me trëndafil është një simbol i dashurisë intensive

Makinë dasme e thjeshtë por unike e dekoruar me trëndafila

Makinë dasme e thjeshtë por unike e dekoruar me trëndafila

Çmimi i dekorimit të makinës së dasmës

Aktualisht, çmimi i marrjes me qira të një makine për të dekoruar lulet e dasmës në treg varet nga lulet e freskëta dhe markat e ndryshme të makinave. Për të zgjedhur një vend për të dekoruar makinën e dasmës me më të bukurat dhe më të lirat, vetëm Fresh Flowers 360 ofron shërbime të dekorimit të makinës së dasmës me një çmim të përballueshëm të mjaftueshëm për t’i shërbyer klientëve, çmimi aktual i luleve të makinës së dasmës Fresh Flowers 360 varion nga 899,000 VND. – 3,200,000 VND. Ju mund të shihni detajet këtu

Sherbim dekorimi i makinave te dasmes

Makina me lule është një pjesë e rëndësishme e ceremonisë së dasmës, makina e dasmës është e dizajnuar me lule të freskëta që do t’i shtojnë luksin dhe lumturinë, makina e dasmës është e dekoruar në mënyrë të përshtatshme dhe mbresëlënëse si dhe kulmi për ceremoninë e përsosur të martesës. Më mirë akoma , dekorimi i makinës së dasmës me stile të reja, të bukura dhe po aq luksoze do ta bëjë dasmën tuaj më të veçantë. Nëse keni nevojë të dekoroni lulet e dasmës, ju lutemi ejani në shërbimin e dekorimit të makinave të dasmës me informacionin e mëposhtëm.

Informacioni i kontaktit

SHOQËRIA Aksionare FRESH HOUSE 360

DC: 413 Le Van Sy, Ward 2, Tan Binh District, HCMC

TEL: 0936 65 27 27 – 0977 301 303

Posta: [email protected]

Faqja e internetit: hoatuoi360.vn

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Call Now